Gewerbe

Planujesz otworzyć działalność gospodarczą w Niemczech? Przejmujemy na siebie część Twoich obowiązków! Twoja firma już wkrótce może być obecna na rynku u naszych zachodnich sąsiadów.

Każdego roku w Niemczech rejestrowanych jest przez Polaków około 170 tys. jednoosobowych działalności gospodarczych, tak wynika z danych Polskiej Ambasady w Berlinie. Założenie firmy nie jest procesem skomplikowanym, jednak czasochłonnym i wymagającym wiedzy dotyczącej niezbędnych formalności i złożenia odpowiednich dokumentów. Każdy obywatel Polski decydując się na własną działalność gospodarczą, nie musi posiadać własnego adresu, ponieważ taki adres udostępnia nasze biuro. Zajmujemy się przygotowaniem wszystkich dokumentów, które potrzebne są, aby otworzyć działalność gospodarczą w Niemczech (Gewerbe), również bez zameldowania. Dopełniamy wszystkie formalności, a także oferujemy inne usługi związane z działalnością gospodarczą, jak przemeldowanie działalności czy jej zamknięcie.

Będziemy Twoim partnerem biznesowym, zapewnimy wsparcie i niezbędną pomoc przy zakładaniu jednoosobowej działalności gospodarczej w Niemczech, jak również na każdym etapie jej funkcjonowania na zagranicznym rynku.