EuroProfi – Twój polski partner na niemieckim rynku

Niemiecki rynek pracy jest otwarty dla Polaków. Większe możliwości rozwoju, wyższe zarobki i bardziej kompleksowe wsparcie od rządu – wszystko to sprawia, że wyjazd za granicę dla wielu jest najlepszą opcją i przepustką do lepszego życia. Nasze biuro to zespół ludzi, którzy chcą pomóc Polakom w szybszej asymilacji w obcym kraju. Zajmujemy się kwestiami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczych, ubezpieczeniowymi i dotyczącymi świadczeń, przysługujących wszystkim osobom mieszkającym i pracującym w Niemczech.

Profesjonalna pomoc doświadczonych ekspertów

EuroProfi to przede wszystkim ludzie, inwestujemy w człowieka, wierząc, że jest najwyższą wartością. Zajmujemy się doradztwem i zapewniamy pomoc w przygotowaniu wniosków o zasiłek rodzinny (Elterngeld) i zapomogę rodzicielską (Kindergeld). Oferujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń dla osób prywatnych i firm. Zwiększamy możliwości przedsiębiorców zaistnienia na rynku naszych zachodnich sąsiadów. Nasi eksperci pomogą Ci w dopełnieniu formalności dotyczących założenia działalności gospodarczej w Niemczech, jak też zapewnią kompleksową obsługę na każdym etapie jej prowadzenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przy odzyskiwaniu składek emerytalno-rentowych. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, ustne i pisemne zarówno na potrzeby urzędowe, jak też w życiu codziennym.

Nasz system wartości

  • Najważniejszy jest człowiek – każdy nasz klient
  • Inwestycja w wiedzę i kompetencje zespołu jest najlepszym sposobem na nieustanne doskonalenie naszych usług
  • Kompleksowe wsparcie i pomoc to gwarancja zawsze optymalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego z naszych klientów
  • Kreatywność i nieszablonowe pomysły pomagają nam w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw

Chcemy być również Twoim partnerem! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!