Księgowość w Niemczech po Polsku

Księgowość oraz prowadzenie firm w Niemczech.

Oferujemy doradzctwo dla klientów prywatnych oraz biznesowych, rachunkowość na podstawie StBerG § 6 nr 3. oraz kompleksową obsługę firm.

Nasze biuro pomoże Państwu odnaleźć się na rynku niemieckim oraz odpowie na wszelkie pytania dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. Doradztwo dla polskich oraz niemieckich firm budowlanych wykonujących swoje usługi na terenie Niemiec.

Planujesz wyjechać do Niemiec , lecz błądzisz po internecie i znajdujesz co rusz nowe informacje, które są sprzeczne z poprzednimi i gubisz się w zagadnieniach znajdujących się na różnych forach lub przeszkadza Ci bariera językowa – zgłoś się do naszego biura, a my postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i poprowadzić krok po kroku.


* obsługa klientów oraz biuro serwis – wystawianie rachunków oraz ponagleń do zapłaty, kontrola korespondencji prywatnej oraz urzędowej, pomoc w wypełnianiu formularzy, księgowość oraz fachowe doradztwo na podstawie niemieckiego prawodawstwa Steuerberatungsgesetz (StBerG), § 6 nr 3.